We found more than1,000 houses for sale in Christchurch City, Canterbury.

Featured
|
23 Spalling Road_0
23 Spalling Road_1
23 Spalling Road_2
23 Spalling Road_3
23 Spalling Road_4
23 Spalling Road_5
Video available
Offers Over $879,000
23 Spalling Road, Halswell
3
2
2
Mark Fountaine
Next Step Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Barrington
62 Glen Oaks Drive_0
62 Glen Oaks Drive_1
62 Glen Oaks Drive_2
62 Glen Oaks Drive_3
62 Glen Oaks Drive_4
62 Glen Oaks Drive_5
Open Home
Video available
$1,465,000
62 Glen Oaks Drive, Northwood
4
3
3
Mike Brown
Four Seasons Realty 2017 Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Hornby
126 Saint Martins Road_0
126 Saint Martins Road_1
126 Saint Martins Road_2
126 Saint Martins Road_3
126 Saint Martins Road_4
126 Saint Martins Road_5
Video available
Price by Negotiation
Estimate:$970K
126 Saint Martins Road, Saint Martins
3
2
2
Bianca Davidson
Whalan and Partners Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Christchurch
121B Champion Street_0
121B Champion Street_1
121B Champion Street_2
121B Champion Street_3
121B Champion Street_4
121B Champion Street_5
By Negotiation
Estimate:$760K
121B Champion Street, Edgeware
3
2
2
Holly Jones
Results Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, New Brighton
15 Abingdon Court_0
15 Abingdon Court_1
15 Abingdon Court_2
15 Abingdon Court_3
15 Abingdon Court_4
15 Abingdon Court_5
Sold
Auction
Estimate:$1.22M-$1.36M
15 Abingdon Court, Avonhead
5
3
2
Kathryn Picton-Warlow
Harcourts Holmwood - Fendalton | Holmwood Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008)
185a Peterborough Street_0
185a Peterborough Street_1
185a Peterborough Street_2
185a Peterborough Street_3
185a Peterborough Street_4
185a Peterborough Street_5
Open Home
$1,149,000
185a Peterborough Street, Christchurch Central
4
3
5
Christeen Flynn
Gold Real Estate Group Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Redwood
11 Cordyline Place_0
11 Cordyline Place_1
11 Cordyline Place_2
11 Cordyline Place_3
11 Cordyline Place_4
11 Cordyline Place_5
Open Home
Video available