We found over15,000 houses sold in Auckland City, Auckland.

Featured
|
31 Springfield Road_0
Sold at auction
31 Springfield Road
3
1
3
Ray White Kingsland | The Locals Limited Licensed (REAA 2008)
12 Adam Street_0
$2,100,000
12 Adam Street
4
1
1
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, One Tree Hill
6e/34 Kingston Street_0
$320,000
6e/34 Kingston Street
2
1
Apartment Specialists Group Ltd (Licensed REAA 2008)
20 Western Springs Road_0
$1,300,000
20 Western Springs Road
4
2
2
12 Ruawai Road_0
$1,206,000
12 Ruawai Road
7
3
Megan Jaffe Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Remuera
8A Colonel Barton Glade_0
$2,350,000
8A Colonel Barton Glade
4
4
4
19 Kitirawa Road_0
$1,480,000
19 Kitirawa Road
3
1
1
203/8 Middleton Road_0
$1,330,000
203/8 Middleton Road
2
2
1
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Remuera
6A/118 Gladstone Road_0
$1,110,000
6A/118 Gladstone Road
2
2
2
29C Bath Street_0
Sold by negotiation
29C Bath Street
2
1
1
10 New Windsor Road_0
Sold at auction
10 New Windsor Road
5
3
2
Bayleys Real Estate Limited - Point Chevalier
25 Wilton Street_0
$3,050,000
25 Wilton Street
3
5 Empire Road_0
Sold at auction
5 Empire Road
4
2
1
39d Whitmore Road_0
$800,800
39d Whitmore Road
2
1
1
23 Oakley Avenue_0
Sold at auction
23 Oakley Avenue
3
1
3
Locals Grey Lynn Limited Licensed REAA 2008 - Ray White Grey Lynn
305/30 Enfield Street_0
Sold at auction
305/30 Enfield Street
3
2
1
Property Ventures Real Estate Limited (Licensed Agent REAA 2008)
68 Selwyn Road_0
$2,930,000
68 Selwyn Road
4
2
2
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Epsom
104b Ranfurly Road_0
$3,000,000
104b Ranfurly Road
5
2
5 Pyatt Crescent_0
$1,800,000
5 Pyatt Crescent
13/7 Cleveland Road_0
Sold at auction
13/7 Cleveland Road
3
2
2
JQ Real Estate Limited (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Parnell
508/1 Parliament Street_0
$835,000
508/1 Parliament Street
2
1
1
City Sales Ltd (Licensed: REAA 2008) - Auckland
56 Cameron Street_0
$1,440,000
56 Cameron Street
3
1
2
Pure Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, One Tree Hill
2A Hopkins Crescent_0
$1,130,000
2A Hopkins Crescent
2
2
1
66 Calgary Street_0
$1,935,000
66 Calgary Street
3
1
3
J T Realty (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Mt Eden
1 Bolton Street_0
$1,144,000
1 Bolton Street
4
2
2
15 Ferguson Avenue_0
$1,675,000
15 Ferguson Avenue
3
1
1
813/8 Hereford Street_0
$1,825,000
813/8 Hereford Street
2
2
2
25 Apirana Avenue_0
$1,320,000
25 Apirana Avenue
4
2
6
Megan Jaffe Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Orakei
Lot 2/41 Seaside Avenue_0
Sold by negotiation
Lot 2/41 Seaside Avenue
3
2
1
Bay Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White Blockhouse Bay
53 Ruawai Road_0
$1,558,000
53 Ruawai Road
4
3
5
Now Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Ellerslie
18B St Michaels Avenue_0
$1,463,000
18B St Michaels Avenue
3
2
1
Bayleys Real Estate Limited - Point Chevalier
303/393 Great North Road_0
Sold at fixed price
303/393 Great North Road
2
2
1
1402/1 Greys Ave_0
Sold at fixed price
1402/1 Greys Ave
2
2
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Auckland Central - Residential
99A Alberton Avenue_0