We found over31,000 houses for sale in All New Zealand.

Featured
|
Open Home
3/51 Maclean Street_0
Enquiries Over $580,000
3/51 Maclean Street, Paraparaumu Beach
3
2
2
Andrea Jones
Howard & Co, ANDCO Realty 3 Ltd (Licensed: REAA 2008)
Open Home
24 Leonard Road_0
By negotiation
24 Leonard Road, Mount Wellington
3
2
1
Kellys Osorio
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ellerslie
Open Home
1/56 Warren Street_0
$925,000
1/56 Warren Street, Wanaka
2
1
1
Kay Lucas
Alpine Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Century 21 Wanaka
807/1 Parliament Street_0
Asking Price $738,000
807/1 Parliament Street, Auckland Central
2
1
1
Casey Chen
A T Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White Auckland Central
Open Home
15 Emerson Street_0
$780,000
15 Emerson Street, Petone
3
1
1
Rochelle Forbes
AndCo Realty 5 Limited T/A CK & Co - Lower Hutt, Licensed REAA 2008
Open Home
30 Kaurinui Crescent_0
By negotiation
30 Kaurinui Crescent, One Tree Point
3
2
6
Andy Dalton
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bream Bay
Open Home
24/36 Westgate Drive_0
Offers Over $580,000
24/36 Westgate Drive, Westgate
2
1
Karl Weller
Spectre Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, NorthWest Centre
Open Home
23A Maitland Street_0
Auction 04 Jun 2026 13:00
23A Maitland Street, Greerton
3
2
2
Ashleigh Davidson
Eves Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Cherrywood
1/63 The Boulevard_0
By negotiation
1/63 The Boulevard, Sunnyhills
4
2
Sandy Wang
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Howick
Open Home
16 Thomson Street_0
By Negotiation
16 Thomson Street, West End
5
1
1
Sandy Pearman
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Palmerston North
Video available
2/44 Cleveland Street_0
No Price
2/44 Cleveland Street, Saint Albans
3
2
2
Drew Wale
Gold Real Estate Group Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Papanui
Open Home
48 Awaiti Place_0
Asking Price $649,950
48 Awaiti Place, Hairini
3
1
Daniel Dickison
Eves Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Mt Maunganui
Video available
104 Taiwawe Lane_0
Price by Negotiation
104 Taiwawe Lane, Hot Water Beach
Neil Kember
M H Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Whitianga
Video available
42A Regan Street_0
POA
42A Regan Street, Stratford
5
2
1
Sonya Joyce
Collective First National - Mills Gibbon and Co Ltd (Licensed: REAA 2008) -
21 Walnut Lane_0
Price by Negotiation
21 Walnut Lane, Nukuhau
Grant Bayley
Westerman Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Taupō
Open Home
35B Laurie Avenue_0
Asking price $779,000
35B Laurie Avenue, Papakura
4
3
1
Jagtar Singh
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Papakura
Open Home
37 Constable Crescent_0
Buyer Enquiries Over $549,000
37 Constable Crescent, Onekawa
3
2
2
Sara Mackey
Tremain Real Estate (2012) Ltd (Licensed: REAA 2008) - Tremains, Napier
Open Home
11 Ngata Grove_0
Buyer Enquiry Over
11 Ngata Grove, Trentham
3
1
3
Cody Tamariki
Walker & Co Real Estate
Open Home
2G/38 Douglas Street_0
Price By Negotiation
2G/38 Douglas Street, Ponsonby
1
1
1
Will Gluestein
Megan Jaffe Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Ponsonby
Open Home
945 Waikite Valley Road_0
Asking Price $969,000
945 Waikite Valley Road, Waikite Valley
4
1
2
Derek Enright
Success Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys Sales, Rotorua
Open Day
Video available
53 Taihape Road_0
From $899,000
53 Taihape Road, Omahu
3
2
2
Avram Deitch
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Hastings
Open Home
6 Karira Street_0
Buyers $800,000+
6 Karira Street, Morrinsville
3
2
1
Alex Martin
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Morrinsville
Video available
3A Wendywood Lane_0
Asking price $750,000
3A Wendywood Lane, Kerikeri
2
1
2
Simon Hart
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Kerikeri
1/7 Burness Road_0
By Negotiation
1/7 Burness Road, Greenmeadows
3
1
1
Kelvin Winnie
Open Home
Video available
21 Woodstock Place_0
$959,000
21 Woodstock Place, Russley
4
2
4
Nick Eschenbach
Raine & Horne Papanui | Northcote
Open Home
169B Wellington  Street_0
Asking price $975,000
169B Wellington Street, Howick
3
1
3
Robin Liu
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Howick
Open Home
Video available
12 Annaby Drive_0
Asking Price - $995,000
12 Annaby Drive, Northwood
4
2
2
Debbie Soper
103/26 Shortfin Place_0
Asking price $855,000
103/26 Shortfin Place, Flat Bush
3
2
2
Leah Salvesen
Five AM Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White Howick
Open Home
Video available
80 Torkar Road_0
By negotiation
80 Torkar Road, Clarks Beach
3
1
4
Simone Simpson
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Pukekohe
Open Home
8 Ash Lane_0
Asking Price $775,000
8 Ash Lane, Ōmokoroa
3
2
1
Ranjit Singh
Eves Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - EVES on Cameron
64 Mili Way South_0
Asking Price $929,000
64 Mili Way South, Rānui
4
2
4
Swapna George
Austar Realty Limited (Licensed REAA 2008) - Ray White, New Lynn
6B Kaihua Road_0
Asking Price $399,000
6B Kaihua Road, Nukuhau
1
Rachel Thomas
Pivot Realty Limited Licensed (REAA 2008) Ray White, Taupo
Video available
185A Georges Drive_0
By Negotiation
185A Georges Drive, Napier South
3
2
1
Leon Dear
2/19 Macville Road_0
By negotiation
2/19 Macville Road, Mount Maunganui
Shelley Grieve
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Mt Maunganui
Open Home
1/104 Titirangi Road_0
By negotiation
1/104 Titirangi Road, New Lynn
2
1
1
Anna Lechtchinski
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - New Lynn
34 Banyan Road_0
$159,000
34 Banyan Road, Karikari Peninsula
Rachel Dugmore
Far North Circle Real Estate Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Doubtless Bay
67 Whatuwhiwhi Road_0
$795,000
67 Whatuwhiwhi Road, Karikari Peninsula
3
1
2
Rachel Dugmore
29 Dudley Crescent_0
$316,000
29 Dudley Crescent, Cable Bay
Hania Johnson
18 Dunstan Street_0
Enquiries Around $520,000
18 Dunstan Street, Ōtaki
3
1
Brendon and Kath Heenan
One Agency Select Realty - Innov8 Ltd (Licensed: REAA 2008)
8/144 Titirangi Road_0
Price By Negotiation
8/144 Titirangi Road, New Lynn
2
1
1
Manoj Sharma
JK Realty Group Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Mt Albert
Page 103 of 784
Welcome to OneRoof
Sign in