We found over45,000 houses for sale in All New Zealand.

Featured
|
5 Clifford Close_0
5 Clifford Close_1
5 Clifford Close_2
5 Clifford Close_3
5 Clifford Close_4
5 Clifford Close_5
Open Home
Deadline Sale
Estimate:$905K
5 Clifford Close, Cambridge
2
2
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) -  Cambridge
86 Hass Dr_0
86 Hass Dr_1
86 Hass Dr_2
86 Hass Dr_3
86 Hass Dr_4
86 Hass Dr_5
Video available
$1,050,424
86 Hass Dr, Hairini
4
2
2
Stroud Homes - Bay of Plenty
52 Seymour Road_0
52 Seymour Road_1
52 Seymour Road_2
52 Seymour Road_3
52 Seymour Road_4
52 Seymour Road_5
Open Home
Auction 21 May 2026 16:00
RV:$1.05M
52 Seymour Road, Sunnyvale
3
1
4
New Age Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Papatoetoe
6 Quo Vadis Place_0
6 Quo Vadis Place_1
6 Quo Vadis Place_2
6 Quo Vadis Place_3
6 Quo Vadis Place_4
6 Quo Vadis Place_5
Open Home
Deadline Sale Wednesday 20th May at 12pm (USP)
Estimate:$705K
6 Quo Vadis Place, Red Beach
2
1
3
Cooper & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts Silverdale
15 Oak Manor Drive_0
15 Oak Manor Drive_1
15 Oak Manor Drive_2
15 Oak Manor Drive_3
15 Oak Manor Drive_4
15 Oak Manor Drive_5
Open Home
Video available
Set Date of Sale 28 May 2026 14:00
RV:$3.43M
15 Oak Manor Drive, Albany
6
4
3
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, East Coast Bays
11A/27 Hanson Street_0
11A/27 Hanson Street_1
11A/27 Hanson Street_2
11A/27 Hanson Street_3
11A/27 Hanson Street_4
11A/27 Hanson Street_5
Set Sale
Estimate:$445K
11A/27 Hanson Street, Mount Cook
4
1
Lowe & Co Realty, ANDCO Realty Ltd (Licensed: REAA 2008)
7 College Street_0
7 College Street_1
7 College Street_2
7 College Street_3
7 College Street_4
7 College Street_5
Buyers $800,000+
7 College Street, Masterton
3
2
2
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Masterton
22 Latimer Square_0
22 Latimer Square_1
22 Latimer Square_2
22 Latimer Square_3
22 Latimer Square_4
22 Latimer Square_5
Open Home
Video available
Auction 21 May 2026 11:00
Estimate:$2.31M-$2.59M
22 Latimer Square, Christchurch Central
3
3
2
Whalan and Partners Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Merivale
4439 State Highway 31 Kawhia Road_0
4439 State Highway 31 Kawhia Road_1
4439 State Highway 31 Kawhia Road_2
4439 State Highway 31 Kawhia Road_3
4439 State Highway 31 Kawhia Road_4
4439 State Highway 31 Kawhia Road_5
$795,000
4439 State Highway 31 Kawhia Road, Ōpārau
3
1
3
Monarch Southwest Ltd  (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Otorohanga
2 Orion Way_0
2 Orion Way_1
2 Orion Way_2
2 Orion Way_3
2 Orion Way_4
2 Orion Way_5
Open Home
Video available
Buyers $839,000+
2 Orion Way, Featherston
4
3
2
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Carterton
66 Domett Street_0
66 Domett Street_1
66 Domett Street_2
66 Domett Street_3
66 Domett Street_4
66 Domett Street_5
$355,000
66 Domett Street, Westport
3
1
2
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Westport
307/64 Victoria Street_0
307/64 Victoria Street_1
307/64 Victoria Street_2
307/64 Victoria Street_3
307/64 Victoria Street_4
307/64 Victoria Street_5
Video available
Asking $799,000
307/64 Victoria Street, Onehunga
2
2
1
Pure Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Royal Oak
67 Garreg Road_0
67 Garreg Road_1
67 Garreg Road_2
67 Garreg Road_3
67 Garreg Road_4
67 Garreg Road_5
Open Home
Video available
Auction 20 May 2026 10:00
Estimate:$850K-$990K
67 Garreg Road, Bryndwr
3
1
3
Harcourts Holmwood - Fendalton | Holmwood Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008)
14 Te Wiata Place_0
14 Te Wiata Place_1
14 Te Wiata Place_2
14 Te Wiata Place_3
14 Te Wiata Place_4
14 Te Wiata Place_5
Video available
Auction 27 May 2026 18:00
Estimate:$1.33M-$1.48M
14 Te Wiata Place, Avondale
6
3
4
LJ Hooker Ponsonby
3 Halberg Street_0
3 Halberg Street_1
3 Halberg Street_2
3 Halberg Street_3
3 Halberg Street_4
3 Halberg Street_5
Open Home
Video available
Auction 19 May 2026 18:00
Estimate:$1.1M-$1.21M
3 Halberg Street, Papakura
4
2
2
LJ Hooker Southern Partners - Southern Suburbs Realty Ltd
1 Dalmahoy Place_0
1 Dalmahoy Place_1
1 Dalmahoy Place_2
1 Dalmahoy Place_3
1 Dalmahoy Place_4
1 Dalmahoy Place_5
Open Home
Video available
Auction 19 May 2026 18:00
Estimate:$965K-$1.06M
1 Dalmahoy Place, Wattle Downs
4
2
3
LJ Hooker Southern Partners - Southern Suburbs Realty Ltd
24 Wilson Crescent_0
24 Wilson Crescent_1
24 Wilson Crescent_2
24 Wilson Crescent_3
24 Wilson Crescent_4
24 Wilson Crescent_5
Open Home
Video available
Buyers $399,000+
24 Wilson Crescent, Highbury
2
1
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Palmerston North
430 Thousand Acre Road_0
430 Thousand Acre Road_1
430 Thousand Acre Road_2
430 Thousand Acre Road_3
430 Thousand Acre Road_4
430 Thousand Acre Road_5
Open Home
Buyer Enquiry Over $689,000
430 Thousand Acre Road, Kakanui
3
1
2
LJ Hooker Oamaru
9/31 Goodwin Drive_0
9/31 Goodwin Drive_1
9/31 Goodwin Drive_2
9/31 Goodwin Drive_3
9/31 Goodwin Drive_4
9/31 Goodwin Drive_5
New
Price By Negotiation
RV:$810K
9/31 Goodwin Drive, Papakura
4
2
1
Baath Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Elite
6/31 Goodwin Drive_0
6/31 Goodwin Drive_1
6/31 Goodwin Drive_2
6/31 Goodwin Drive_3
6/31 Goodwin Drive_4
6/31 Goodwin Drive_5
New
Price By Negotiation
Estimate:$780K
6/31 Goodwin Drive, Papakura
4
2
1
34a Caulton Street_0
34a Caulton Street_1
34a Caulton Street_2
34a Caulton Street_3
34a Caulton Street_4
34a Caulton Street_5
Open Home
Video available
Deadline sale closes 20 May 2026 16:00
Estimate:$1.36M
34a Caulton Street, Saint Johns
4
2
2
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Meadowbank
3 Waihirere Road_0
3 Waihirere Road_1
3 Waihirere Road_2
3 Waihirere Road_3
3 Waihirere Road_4
3 Waihirere Road_5
Auction 22 May 2026 12:00
Estimate:$155K-$185K
3 Waihirere Road, Wairoa
3
2
Ray White Wairoa
55 Captain Scott Road_0
55 Captain Scott Road_1
55 Captain Scott Road_2
55 Captain Scott Road_3
55 Captain Scott Road_4
55 Captain Scott Road_5
Price by Negotiation
Estimate:$870K
55 Captain Scott Road, Glen Eden
3
1
7
Spectre Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, NorthWest Centre
245 Victoria Avenue_0
245 Victoria Avenue_1
245 Victoria Avenue_2
245 Victoria Avenue_3
245 Victoria Avenue_4
245 Victoria Avenue_5
By Negotiation
Estimate:$790K
245 Victoria Avenue, Hokowhitu
4
3
2
2/2 Nikau Street_0
2/2 Nikau Street_1
2/2 Nikau Street_2
2/2 Nikau Street_3
2/2 Nikau Street_4
2/2 Nikau Street_5
Offers Over $619,000
2/2 Nikau Street, Stoke
3
2
Summit Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Nelson
2/49 Sarabande Avenue_0
2/49 Sarabande Avenue_1
2/49 Sarabande Avenue_2
2/49 Sarabande Avenue_3
2/49 Sarabande Avenue_4
2/49 Sarabande Avenue_5
Open Home
Auction 20 May 2026 17:30
Estimate:$520K-$575K
2/49 Sarabande Avenue, Redwood
2
1
2
Winston Residential Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Papanui
21A Blucks Road_0
21A Blucks Road_1
21A Blucks Road_2
21A Blucks Road_3
21A Blucks Road_4
21A Blucks Road_5
Video available
Deadline Sale 18/05/2026
Estimate:$820K
21A Blucks Road, Otorohanga
5
1
3
Rosetown Realty Ltd (Licensed REAA 2008) - Ray White, Te Awamutu
24 Maude Street_0
24 Maude Street_1
24 Maude Street_2
24 Maude Street_3
24 Maude Street_4
24 Maude Street_5
Set Date of Sale (Unless Sold Prior)
Estimate:$1.08M
24 Maude Street, Riverhead
4
2
1
Synergy Realty Limited Licensed (REAA 2008) Ray White, Kumeu
13 Clyde Road_0
13 Clyde Road_1
13 Clyde Road_2
13 Clyde Road_3
13 Clyde Road_4
13 Clyde Road_5
Open Home
Auction 22 May 2026 12:00
Estimate:$140K-$155K
13 Clyde Road, Wairoa
2
1
Ray White Wairoa
1 Belgrove Drive_0
1 Belgrove Drive_1
1 Belgrove Drive_2
1 Belgrove Drive_3
1 Belgrove Drive_4
1 Belgrove Drive_5
Deadline Sale (unless sold prior)
Estimate:$665K
1 Belgrove Drive, Waipukurau and Surrounds
2
1
1
Tremain Real Estate Waipukurau Ltd (Licensed: REAA 2008) - Tremains, Central Hawkes Bay
173 Dixon Street_0
173 Dixon Street_1
173 Dixon Street_2
173 Dixon Street_3
173 Dixon Street_4
173 Dixon Street_5
$529,500 +
173 Dixon Street, Masterton
3
1
1
Eastern Realty (Wairarapa) Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Wairarapa
29 College Avenue_0
29 College Avenue_1
29 College Avenue_2
29 College Avenue_3
29 College Avenue_4
29 College Avenue_5
Open Home
Video available
Auction 20 May 2026 10:00
Estimate:$1.3M-$1.52M
29 College Avenue, Strowan
3
1
Harcourts Holmwood - Ilam | Holmwood Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008)
62 Avenue Road_0
62 Avenue Road_1
62 Avenue Road_2
62 Avenue Road_3
62 Avenue Road_4
62 Avenue Road_5
Open Home
Video available
Auction 22 May 2026 15:00
Estimate:$910K-$1.02M
62 Avenue Road, Greenmeadows
4
2
1
Eastern Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Napier
3/31 Goodwin Drive_0
3/31 Goodwin Drive_1
3/31 Goodwin Drive_2
3/31 Goodwin Drive_3
3/31 Goodwin Drive_4
3/31 Goodwin Drive_5
New
Price By Negotiation
Estimate:$780K
3/31 Goodwin Drive, Papakura
4
2
1
26 Thames Street_0
26 Thames Street_1
26 Thames Street_2
26 Thames Street_3
26 Thames Street_4