We found over45,000 houses for sale in All New Zealand.

Featured
|
193 Pinchgut Road_0
193 Pinchgut Road_1
193 Pinchgut Road_2
193 Pinchgut Road_3
193 Pinchgut Road_4
193 Pinchgut Road_5
Open Home
Auction 28 May 2026 12:00
Estimate:$1.34M-$1.49M
193 Pinchgut Road, Kaukapakapa
3
2
5
Cooper & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Milford
113 Kenrigg Road_0
113 Kenrigg Road_1
113 Kenrigg Road_2
113 Kenrigg Road_3
113 Kenrigg Road_4
113 Kenrigg Road_5
Open Home
$1,235,000
113 Kenrigg Road, Kinloch
4
2
2
New Zealand Sotheby’s International Realty - Taupō
18 Arrow Street_0
18 Arrow Street_1
18 Arrow Street_2
18 Arrow Street_3
18 Arrow Street_4
18 Arrow Street_5
Open Home
Enquiries Over $629,000
18 Arrow Street, Wakefield
3
1
1
Welcome (Powered by ownly Licensed REAA 2008)
7A Waterfront Road_0
7A Waterfront Road_1
7A Waterfront Road_2
7A Waterfront Road_3
7A Waterfront Road_4
7A Waterfront Road_5
Open Home
Asking Price $1,595,000
7A Waterfront Road, Māngere Bridge
6
5
2
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, One Tree Hill
504 South Road_0
504 South Road_1
504 South Road_2
504 South Road_3
504 South Road_4
504 South Road_5
Open Home
Video available
By Negotiation
Estimate:$605K
504 South Road, Calton Hill
3
2
3
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Dunedin
6 Raddington Way_0
6 Raddington Way_1
6 Raddington Way_2
6 Raddington Way_3
6 Raddington Way_4
6 Raddington Way_5
Open Home
$889,000
6 Raddington Way, Huntington
4
2
2
Lugtons Real Estate - River Road
239 Dawsons Road_0
239 Dawsons Road_1
239 Dawsons Road_2
239 Dawsons Road_3
239 Dawsons Road_4
239 Dawsons Road_5
$480,000
239 Dawsons Road, Templeton
2
1
1
Town & Lifestyle Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Rolleston
40 Puriri Street_0
40 Puriri Street_1
40 Puriri Street_2
40 Puriri Street_3
40 Puriri Street_4
40 Puriri Street_5
Price by Negotiation
Estimate:$710K
40 Puriri Street, Helensville
4
1
Spectre Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, NorthWest Centre
206 Gascoigne Street_0
206 Gascoigne Street_1
206 Gascoigne Street_2
206 Gascoigne Street_3
206 Gascoigne Street_4
206 Gascoigne Street_5
Open Home
Video available
Price by Negotiation
Estimate:$865K
206 Gascoigne Street, Raureka
5
3
3
Regent Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Taradale
74 Grigg Street_0
74 Grigg Street_1
74 Grigg Street_2
74 Grigg Street_3
74 Grigg Street_4
74 Grigg Street_5
$665,000
74 Grigg Street, Kaitaia
4
1
3
Joel V Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Haze Real Estate
28 Springfield Crescent_0
28 Springfield Crescent_1
28 Springfield Crescent_2
28 Springfield Crescent_3
28 Springfield Crescent_4
28 Springfield Crescent_5
By Negotiation
Estimate:$1.34M
28 Springfield Crescent, Enderley
4
1
12
Morrinsville Realty Limited?(Licensed: REAA 2008) - Ray White, Morrinsville
31G Frank Street_0
31G Frank Street_1
31G Frank Street_2
31G Frank Street_3
31G Frank Street_4
31G Frank Street_5
Video available
$385,000
31G Frank Street, Koutu
3
1
United First National Rotorua - United Real Estate 2001 Limited (Licensed: REAA 2008)
156 Gordon Street_0
156 Gordon Street_1
156 Gordon Street_2
156 Gordon Street_3
156 Gordon Street_4
156 Gordon Street_5
Buyer enquiry over $879,500
156 Gordon Street, Lansdowne
3
2
2
Leaders Real Estate (Licensed: REAA 2008) Ray White, Wairarapa
3 Ocean Drive_0
3 Ocean Drive_1
3 Ocean Drive_2
3 Ocean Drive_3
3 Ocean Drive_4
3 Ocean Drive_5
Video available
Enquiries Over $1,675,000
3 Ocean Drive, Atawhai
4
3
5
Platinum Blue Limited (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Nelson
369 Te Taruna Drive_0
369 Te Taruna Drive_1
369 Te Taruna Drive_2
369 Te Taruna Drive_3
369 Te Taruna Drive_4
369 Te Taruna Drive_5
Open Home
New
By Negotiation
RV:$570K
369 Te Taruna Drive, Milldale
5
2
2
Infinity Realty Limited Licensed (REAA 2008)  Ray White, Milldale
30D Tawa Crescent_0
30D Tawa Crescent_1
30D Tawa Crescent_2
30D Tawa Crescent_3
30D Tawa Crescent_4
30D Tawa Crescent_5
New
Price By Negotiation
Estimate:$815K
30D Tawa Crescent, Manurewa
3
2
1
New Age Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Papatoetoe
7 Udy Street_0
7 Udy Street_1
7 Udy Street_2
7 Udy Street_3
7 Udy Street_4
7 Udy Street_5
Open Home
Asking Price $589,000
7 Udy Street, Petone
2
1
1
Leaders Real Estate Lower Hutt Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Hutt City
233 Maungatawhiri Road_0
233 Maungatawhiri Road_1
233 Maungatawhiri Road_2
233 Maungatawhiri Road_3
233 Maungatawhiri Road_4
233 Maungatawhiri Road_5
Open Home
Video available
Price by Negotiation
Estimate:$1.75M
233 Maungatawhiri Road, Raglan
4
2
13
Rosetown Realty Ltd (Licensed REAA 2008) - Ray White, Raglan
9 Maataitai Road_0
9 Maataitai Road_1
9 Maataitai Road_2
9 Maataitai Road_3
9 Maataitai Road_4
9 Maataitai Road_5
$625,000
9 Maataitai Road, Raglan
2/110 Hillside Road_0
2/110 Hillside Road_1
2/110 Hillside Road_2
2/110 Hillside Road_3
2/110 Hillside Road_4
2/110 Hillside Road_5
Price on Application
Estimate:$680K
2/110 Hillside Road, Papatoetoe
4
2
1
Now Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Ellerslie
22 Durness Place_0
22 Durness Place_1
22 Durness Place_2
22 Durness Place_3
22 Durness Place_4
22 Durness Place_5
Open Home
Video available
$1,359,000
22 Durness Place, Red Beach
4
2
Cooper & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts Orewa
78B Greenslade Road_0
78B Greenslade Road_1
78B Greenslade Road_2
78B Greenslade Road_3
78B Greenslade Road_4
78B Greenslade Road_5
Video available
$1,675,000
78B Greenslade Road, Raglan
3
2
1
3 Hall Head Road_0
3 Hall Head Road_1
3 Hall Head Road_2
3 Hall Head Road_3
3 Hall Head Road_4
3 Hall Head Road_5
By Negotiation
Estimate:$570K
3 Hall Head Road, Kawau Island
3
1
Independent Agent Ltd - A Branch of eXp New Zealand Licensed REAA (2008)
107 Lorraine Place_0
107 Lorraine Place_1
107 Lorraine Place_2
107 Lorraine Place_3
107 Lorraine Place_4
107 Lorraine Place_5
Open Home
Video available
Price By Negotiation
Estimate:$1M
107 Lorraine Place, Whangamatā
3
2
Golden Beach Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Whangamata
34 Eruini Street_0
34 Eruini Street_1
34 Eruini Street_2
34 Eruini Street_3
34 Eruini Street_4
34 Eruini Street_5
$1,295,000
34 Eruini Street, Ōhope
4
3
6
ETB Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Whakatane
124A Avalon Place_0
124A Avalon Place_1
124A Avalon Place_2
124A Avalon Place_3
124A Avalon Place_4
124A Avalon Place_5
Open Home
Asking price $810,000
124A Avalon Place, Whangamatā
2
1
1
61A Tees Street_0
61A Tees Street_1
61A Tees Street_2
61A Tees Street_3
Buyer Enquiry Over $219,000
61A Tees Street, Oamaru
LJ Hooker Oamaru
2/659 Mahoe Street_0
2/659 Mahoe Street_1
2/659 Mahoe Street_2
2/659 Mahoe Street_3
2/659 Mahoe Street_4
2/659 Mahoe Street_5
Open Home
Video available
$515,000
2/659 Mahoe Street, Te Awamutu
2
1
1
Rosetown Realty Ltd (Licensed REAA 2008) - Ray White, Te Awamutu
6 Bellmont Avenue_0
6 Bellmont Avenue_1
6 Bellmont Avenue_2
6 Bellmont Avenue_3
6 Bellmont Avenue_4
6 Bellmont Avenue_5
Open Home
Price by Negotiation
Estimate:$865K
6 Bellmont Avenue, Chartwell
4
2
1
Monarch Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Hamilton Central City
2/994 Pokuru Road_0
2/994 Pokuru Road_1
2/994 Pokuru Road_2
2/994 Pokuru Road_3
2/994 Pokuru Road_4
2/994 Pokuru Road_5
Open Home
Video available
$1,195,000
2/994 Pokuru Road, Te Awamutu
4
2
4
3/918 Alexandra Street_0
3/918 Alexandra Street_1
3/918 Alexandra Street_2
3/918 Alexandra Street_3
3/918 Alexandra Street_4
3/918 Alexandra Street_5
Open Home
Video available
$649,000
3/918 Alexandra Street, Te Awamutu