We found over16,000 houses for sale in Auckland.

Featured
|
41D Waterloo Street_0
41D Waterloo Street_1
41D Waterloo Street_2
41D Waterloo Street_3
41D Waterloo Street_4
41D Waterloo Street_5
Open Home
Video available
Price by Negotiation
41D Waterloo Street, Howick
4
3
1
Lawrence Liew
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Howick
17 Spudman Rise_0
17 Spudman Rise_1
17 Spudman Rise_2
17 Spudman Rise_3
17 Spudman Rise_4
17 Spudman Rise_5
Open Home
Video available
By negotiation
Estimate:$1.23M
17 Spudman Rise, Pukekohe
4
2
2
Chris Courteaud
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Pukekohe
16 Noeleen Street_0
16 Noeleen Street_1
16 Noeleen Street_2
16 Noeleen Street_3
16 Noeleen Street_4
16 Noeleen Street_5
Open Home
Video available
Asking Price $825,000
16 Noeleen Street, Glenfield
3
1
David Ding
Cooper & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Birkenhead
14 Twin Parks Rise_0
14 Twin Parks Rise_1
14 Twin Parks Rise_2
14 Twin Parks Rise_3
14 Twin Parks Rise_4
14 Twin Parks Rise_5
Open Home
Video available
Auction 03 Jun 2026 09:00
Estimate:$995K-$1.1M
14 Twin Parks Rise, Papakura
4
2
2
Micah Savea
A T Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Mangere
58 Speight Road_0
58 Speight Road_1
58 Speight Road_2
58 Speight Road_3
58 Speight Road_4
58 Speight Road_5
Open Home
Video available
Asking $1,939,000
58 Speight Road, Saint Heliers
3
2
4
Judith Everitt
Five AM Bayside Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, St Heliers
63 Kopuru Road_0
63 Kopuru Road_1
63 Kopuru Road_2
63 Kopuru Road_3
63 Kopuru Road_4
63 Kopuru Road_5
Price By Negotiation
Estimate:$1.08M
63 Kopuru Road, Whenuapai
4
2
2
Shaun Bloch
Cooper & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Hobsonville
1/24 Albany Highway_0
1/24 Albany Highway_1
1/24 Albany Highway_2
1/24 Albany Highway_3
1/24 Albany Highway_4
1/24 Albany Highway_5
Open Home
Video available
Asking Price $1,335,000
1/24 Albany Highway, Greenhithe
4
2
2
David Ding
38 Friedlander Road_0
38 Friedlander Road_1
38 Friedlander Road_2
38 Friedlander Road_3
38 Friedlander Road_4
38 Friedlander Road_5
Price by Negotiation
38 Friedlander Road, Tuakau
3
1
5
Chloe Brown
Southern Corridor Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Pukekohe
12A Haast Street_0
12A Haast Street_1
12A Haast Street_2
12A Haast Street_3
12A Haast Street_4
12A Haast Street_5
Open Home
Video available
Asking Price $2,195,000
12A Haast Street, Remuera
5
3
2
Carolyn Ryan
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Remuera
45A&B Commodore Drive_0
45A&B Commodore Drive_1
45A&B Commodore Drive_2
45A&B Commodore Drive_3
45A&B Commodore Drive_4
45A&B Commodore Drive_5
Open Home
By negotiation
45A&B Commodore Drive, Lynfield
4
3
1
Jayraj Chudasama
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - New Lynn
17 Chaffinch Road_0
17 Chaffinch Road_1
17 Chaffinch Road_2
17 Chaffinch Road_3
17 Chaffinch Road_4
17 Chaffinch Road_5
Open Home
Video available
Asking Price $1,230,000
17 Chaffinch Road, Hobsonville
3
2
1
Jevin Chao
Bayleys Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Northwest