We found over45,000 houses for sale in All New Zealand.

Featured
|
Open Home
Lot 4/252 Pakuranga Road_0
By negotiation
Lot 4/252 Pakuranga Road, Pakuranga Heights
3
3
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Highland Park
Open Home
Lot 1/27 Red Hill Road_0
By negotiation
Lot 1/27 Red Hill Road, Red Hill
3
2
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Otahuhu
36 Shannon Place_0
Buyer Enquiry Over $859,000
36 Shannon Place, Belfast
4
2
2
Next Step Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Innes Road
3/21 Lannie Place_0
Fixed Price $525,000
3/21 Lannie Place, Greenmeadows
2
1
1
Leaders Hawkes Bay Ltd Licensed (REAA 2008) - Ray White, Napier
33 Simmonds Crescent_0
$769,000
33 Simmonds Crescent, Springfield
4
1
1
ETB Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Rotorua
New
10 Mata Te Hawe Place_0
Asking Price $1,000,000
10 Mata Te Hawe Place, Waikanae
3
2
1
Villa Real Estate Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Paraparaumu
9 Whareatea Road_0
Auction
9 Whareatea Road, Redwoodtown
4
2
4
Instep Real Estate Limited (Licensed REAA 2008) - Ray White Blenheim
2/114 Finlayson Avenue_0
Offer over $599,000
2/114 Finlayson Avenue, Clendon Park
3
1
1
The WORX Real Estate
98 Thackeray Street_0
Buyer Enquiry Over $850,000
98 Thackeray Street, Trentham
4
2
4
Leaders Real Estate Lower Hutt Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Hutt City
New
Video available
7 Bond Street_0
$1,275,000
7 Bond Street, Springlands
4
2
2
Marlborough Real Estate 2008 Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Blenheim
9 Osprey Street_0
$948,000
9 Osprey Street, Pakuranga
4
2
Harcourts Landed  (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Howick
147 James Street_0
$765,000
147 James Street, Whakatāne
3
1
5
ETB Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Whakatane
11 Lowestoft Street_0
$369,000
11 Lowestoft Street, Balclutha
2
1
1
Refined (powered by ownly licensed REAA 2008)
Video available
7 Pirie Street_0
Enquiries Over $849,000
7 Pirie Street, Palmerston North Central
3
2
1
LJ Hooker Palmerston North
9A Magazine Road_0
$1,179,000 +
9A Magazine Road, Mosgiel
3
2
2
Otago Realty Group Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Dunedin
Video available
39 Santa Maria Avenue_0
Priced at $1,425,000
39 Santa Maria Avenue, Mount Pleasant
4
4
4
Grenadier Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Ferrymead
65 Veale Road_0
Buyers $979,000+
65 Veale Road, New Plymouth Central
3
2
4
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - New Plymouth
8 Tamarisk Drive_0
Price By Negotiation
8 Tamarisk Drive, Riversdale Beach
3
3
3
New Zealand Sotheby’s International Realty - Wairarapa
5B Ulcoats Lane_0
Negotiation
5B Ulcoats Lane, Pōkeno
5
3
2
Stars Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - REMAX Stars, Pokeno
117 Main Road_0
Asking Price $465,000
117 Main Road, Makaraka
3
1
2
 Bousfield Macpherson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Gisborne
23 Waterford Avenue_0
$1,149,000
23 Waterford Avenue, Ōhope
4
3
4
ETB Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Whakatane
Open Home
3/168 Panama Road_0
By negotiation
3/168 Panama Road, Mount Wellington
4
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Albany
Open Home
Video available
19 Pinebrook Lane_0
Asking price $1,349,000