We found over45,000 houses for sale in All New Zealand.

Featured
|
8C Butterworth Drive_0
Asking price $699,000
8C Butterworth Drive, Glendene
3
2
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Mt Albert
8E Butterworth Drive_0
By negotiation
8E Butterworth Drive, Glendene
3
2
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Mt Albert
Open Home
2091 Whangarei Heads Road_0
Asking Price $985,000
2091 Whangarei Heads Road, Whangārei Heads
3
2
4
Goode Leith Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Whangarei
9 Te Ara Tanekaha_0
Asking price $599,000
9 Te Ara Tanekaha, Ōmokoroa
2
1
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Omokoroa
7/2 Jarden Mile_0
DEADLINE SALE: Closes 1:00 p.m. Wednesday 3 June 2026
7/2 Jarden Mile, Nukuhau
3
2
2
New Zealand Sotheby’s International Realty - Taupō
Open Home
1/702 Tomoana Road_0
Deadline Sale (unless sold prior)
1/702 Tomoana Road, Mahora
2
1
1
Leaders Hawkes Bay Ltd Licensed (REAA 2008) - Ray White, Hastings
Video available
10 Beaufort Place_0
Auction 28 May 2026 11:00
10 Beaufort Place, Papatoetoe
4
2
5
Noble Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Ray White, Papatoetoe
Open Home
934A Oliphant Road_0
Buyer Enquiries Over $519,000
934A Oliphant Road, Raureka
3
1
Tremain Real Estate (2012) Ltd (Licensed: REAA 2008) - Tremains, Hastings
Open Home
32 Jollie Street_0
Asking Price $459,000
32 Jollie Street, Linwood
3
1
1
Diamond Realty - A Branch of eXp New Zealand Licensed REAA (2008)
35 Main Street_0
Deadline Sale
35 Main Street, Reefton
3
2
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Reefton
412/22 Library Lane_0
Negotiation
412/22 Library Lane, Albany
1
1
1
eXp New Zealand Licensed REAA (2008)
19 Gray Avenue_0
Deadline Sale closing 1 pm 21 May 2026
19 Gray Avenue, Paraparaumu Beach
2
2
3
Villa Real Estate Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Paraparaumu
Video available
11 Harts Creek Lane_0
Auction 21 May 2026 11:00
11 Harts Creek Lane, Northwood
3
2
2
Metro Team Ltd  (Licensed: REAA 2008) - Ray White Metro, Church Corner
57 Roslyn Street_0
Buyers $299,000+
57 Roslyn Street, Taumarunui
3
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Taumarunui
Open Home
752a Settlement Road_0
By negotiation
752a Settlement Road, Kaiwaka
1
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Mangawhai
Open Home
44 Kernel Loop_0
Set Sale
44 Kernel Loop, Jack's Point
6
3
2
Walker & Co Realty (Andco Realty 19 Ltd Licensed REAA 2008)
4/1D Rosyth Avenue_0
By negotiation
4/1D Rosyth Avenue, Bayswater
4
3
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Takapuna
7/133 Bayswater Avenue_0
By negotiation
7/133 Bayswater Avenue, Bayswater
4
3
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Takapuna
Open Home
4/133 Bayswater Avenue_0
By negotiation
4/133 Bayswater Avenue, Bayswater
4
3
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Takapuna
Open Home
41B Wallis Street_0
$649,000
41B Wallis Street, Raglan
Lodge Real Estate (Hamilton) Ltd (Licensed: REAA 2008)
31 Roslyn Street_0
Buyers $249,000+
31 Roslyn Street, Taumarunui
3
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Taumarunui
Open Home
28 Plunket Street_0
Enquiries Over $599,000
28 Plunket Street, Dargaville
4
1
3
PGG Wrightson Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Dargaville
14A Taumarunui Street_0
Buyers $249,000+
14A Taumarunui Street, Taumarunui
3
1
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Taumarunui
5/133 Bayswater Avenue_0
By negotiation
5/133 Bayswater Avenue, Bayswater
4
3
1
Barfoot & Thompson Ltd (Licensed: REAA 2008) - Takapuna
14 Mackenzie Street_0
Buyer Enquiry Over $449,000
14 Mackenzie Street, National Park
3
1
3
Tall Poppy Real Estate (Licensed: REAA 2008) -  Ruapehu & King Country
15 Mills Road_0
For Sale by Deadline Private Treaty
15 Mills Road, Wanaka
3
2
2
Lake Wanaka Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Wānaka
Video available
16 Coronation Street_0
By Negotiation Over $749,000
16 Coronation Street, Moeraki
3
1
2
Blackham & Co Real Estate Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Oamaru
166 Torkar Road_0
Price by Negotiation
166 Torkar Road, Clarks Beach
5
3
7
Port Realty 201 Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Clarks Beach
106 Bickerton Street_0
Offers
106 Bickerton Street, Wainoni
3
1
4
Tim Baker Real Estate (Licensed REAA 2008)
Video available
15 Dunlop Road_0
Offers over $875,000
15 Dunlop Road, Opotiki and Surrounds
5
2
1
Realty Focus Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Opotiki
13 Wikaraka Street_0
$525,000
13 Wikaraka Street, Ngongotahā
3
1
ETB Realty Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Rotorua
Open Home
397 Three Mile Bush Road_0
Auction 28 May 2026 13:00
397 Three Mile Bush Road, Te Kamo
4
3
5
6 Fairway Drive_0
Auction 21 May 2026 11:00
6 Fairway Drive, Te Kamo
Video available
19 Harrington Street_0
By Negotiation
19 Harrington Street, Port Chalmers
4
1
1
Proven Realty Limited Licensed (REAA 2008) - Ray White, Dunedin
Open Home
3/11 Carlton Mill Road_0
Asking Price - $1,399,000
3/11 Carlton Mill Road, Merivale
3
3
2
Gold Real Estate Group Ltd (Licensed: REAA 2008) - Harcourts, Papanui
Open Home
Video available
52 Rapaki Street_0
Buyers $499,000+
52 Rapaki Street, Koitiata
2
1
1
Property Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Marton
Open Home
Video available
261 Matarau Road_0
Auction 28 May 2026 11:00
261 Matarau Road, Matarau
4
2
7
Open Home
New
16 Tuwai Crescent_0
By Negotiation
16 Tuwai Crescent, Ōpaheke
5
3
3
SureCapital Real Estate Ltd (Licensed:REAA 2008) - Harcourts SureLiving Group
Open Home
8 Craig Street_0
Asking Price $950,000
8 Craig Street, Waikiwi
4
2
2
Southern NZ Real Estate Brokers Ltd (Licensed: REAA 2008) - Bayleys, Southland
231 Valley View Road_0
Auction 21 May 2026 11:00
231 Valley View Road, Otaika
3
2
4